Ochrona danych osobowych

Program PIT Format 2017 jest w pełni bezpieczny w zakresie ochrony danych osobowych.

Dane wprowadzane do programu znajdują się tylko i wyłącznie na komputerze użytkownika. Dane te nie są zapisywane na żadnym serwerze, nie są sprzedawane bądź udzielane osobom postronnym. Tylko i wyłącznie użytkownik ma wgląd do swoich danych, które może zapisać na swoim komputerze.

Dane zapisywane w wersji on-line są szyfrowane i zabezpieczone hasłem i zapisywane także tylko na komputerze użytkownika.

Należy zwrócić uwagę na to, że Program posiada ochronę przed skasowaniem wprowadzonych danych - przy próbie zamknięcia programu wysyłane są stosowne komunikaty, aby wprowadzone dane zapisać. Pozwala to ustrzec przed niepotrzebnym, ponownym wprowadzaniem danych. Przydaje się zwłaszcza w wersji on-line, gdzie możliwe jest zamknięcie przeglądarki, czy to przez nieuwagę, czy w wyniku błędu przeglądarki.

Jeżeli chcesz wypisać się z biuletynu serwisu Mikroporady.pl, użyj tego linku.

Instalacja i uruchomienie

Cechą programu PIT Format 2017 w wersji instalacyjnej jest to, że nie "rozprzestrzenia" się podczas instalacji po dysku i systemie operacyjnym. Wszystko, co jest związane z programem znajduje się całkowicie i wyłącznie w jednym folderze, w którym zalecono wykonanie instalacji. Na życzenie użytkownika na pulpicie i w menu Start może być założona ikona uruchamiająca program.

Program instalowany jest w folderze proponowanym przez instalator lub w dowolnym innym podanym przez użytkownika. Zainstalowane tam pliki stanowią całość systemu i dla jego prawidłowego działania żaden z nich nie może być usuwany lub zmieniany.

Panel dostępności

dla osób niepełnosprawnych

Wielkość tekstu: A A A
Kontrast serwisu: A A A A